Nacházíte se: Úvod - Dům, byt a zahrada

 

Dům, byt a zahrada

 

Strana:   1 2 3 4

Miva Bílovec, s.r.o.

Společnost MIVA Bílovec, s.r.o. působí na trhu od listopadu 1998. Předmět činnosti je maloobchodní prodej a služby v těchto oblastech: prodej klasick...

Tkalcovská 94/21, Bílovec

Jitka Baláčová

Prodej nábytku, v naší nabídce najdete většinu tuzemských výrobců. Namátkou vybíráme AKSAMITE, JECH, JELÍNEK, PF NÁBYTEK, H-NÁBYTEK, DOMESTAV, GAZEL, DŘEVOČAL, TROPICO, DŘEVOTVAR ZNOJMO, KRONES, DŘEVOTVAR JABLONNÉ, JITONA, MOBÖ MIREAL A MNOHO DALŠÍCH.

Dolní 482, Frenštát pod Radhoštěm

VD OKNA Vagonka - Dřevo s.r.o.

Prodej a montáž plastových oken, dřevěných oken a vstupních dveří a doplňky. Zajistíme Vám "na klíč" dodávku našich výrobků pro rekonstrukce, novostavby, panelové domy, průmyslové stavby, komerční budovy, zdravotnická a školská zařízení.

Na Vyhlídce 836, Studénka

INTERIÉRY ČESKÁ ZÁRUKA

INTERIÉRY ČESKÁ ZÁRUKA se specializují na kompletní realizaci interiérů se zaměřením na rekonstrukce bytových jader a rodinných domů, včetně vyp...

Máchova 30, Nový Jičín

Shopni si

Internetový prodej samolepicích dekorací nejen na zeď, plakátů, dekoračních okenních fólií na sklo, plakátů, dekoračních vonných svíček, aromalamp, aromasetů. Nabízíme bohatou nabídku samolepek na zeď, vypínač, auto, samolepicích bordur, či do dětského pokoje. Naši nabídku se snažíme neustále rozšiřovat.

Sportovní 602, Suchdol nad Odrou

BYTEMA, s.r.o.

Prodej bytového textilu a podlahových krytin.

Vančurova 702/38, Nový Jičín

Vladimír Martoch

Vyrábíme unikátní zahradní a interiérový masivní nábytek a dřevěné konstrukce. Nabízíme široký výběr z katalogu nebo výrobu na míru. Masivn...

Vlčnov 29, Starý Jičín

Euro mobilní domy

Mobilní domy, pro široké použití, vybavené kuchyní, včetně spotřebičů, obývacím pokojem s velkou rozkládací sedačkou, pohodlnou ložnicí, mode...

Skotnice, naproti fotbalovému hřišti, Skotnice

Tomáš Krecl - Prodej čerpadel

Prodej a opravy vodních, ponorných čerpadel do studní a vrtů, kalových a oběhových čerpadel, tlakových a expanzních nádob, kompletních domácích vodáren včetně veškerého příslušenství a náhradních dílů k čerpadlům. Nabídka záručního i pozáručního servisu. Dále prodej fitinků, zahradních hadic, PE a PPR trubek

Karla Čapka 58 , Příbor

Monika Kořená - KTgardens

Píšeme příběhy do hlíny a zalévame je radostí z tvorby. Nakreslíme Vám zahradu a společne napíšeme její fascinující příběh – návrh a reali...

Ke Koryčce 964, Kopřivnice

AVIGA - Gabriel Takáč

Chcete pro sebe a svou rodinu to nejlepší? Zažijte příjemné a zdravé bydlení. Naše domy spojují tradiční materiál s nejmodernějšími technologiem...

Chotěbuz

Apjar - TeVyb s. r. o.

Apjar - TeVyb s. r. o. je internetový obchod s vybavením pro Vaší koupelnu, instalatérské centrum, rozúčtování spotřeby tepla a vody.

Hřbitovní 70, Nový Jičín

Hanák Eduard zámečnictví

Zámečnické práce, svařováni nerezu a hliníku. Výroba posuvných bran a montáže vrat

Císařská 108, Nový Jičín

Tesařství - Filip Juřica

Nabízíme a zhotovíme: výstavbu a rekonstrukci střech a krovů, interiérové obložení palubkami, dřevostavby, venkovní zateplené dřevěné fasády, interiérové schodiště, Valašské roubenky, střešní vazby, půdní vestavby,zahradní doplňky, balkóny,pergoly,altány,garážová stání…

Trojanovice 805, Frenštát pod Radhoštěm

Bc. Jiří Procházka

Firma se zaměřuje na prodej materiálů a příslušenství pro stavbu drátěného oplocení. Dále pak na rekonstrukce či realizace plotu na klíč. Snažíme se dosáhnout maximální spokojenosti všech našich zákazníků s vyváženým poměrem ceny a kvality.

Jiřího Felixe 1686, Frenštát pod Radhoštěm

RM Partner s.r.o.

Servis, prodej, náhradní díly, půjčovna zahradní techniky. Sídlíme v Opavě, Příboře a ve Studénce.

Oldřicha Helmy 178, Příbor

Jaroslav Moučka

Návrh vnitřních dispozic bytu nebo domu, návrhy interiérů. Komplexní servis od projektového návrhu po jeho realizaci a řádného předání hotového díla.

Malé náměstí 4/1606, Nový Jičín

Čističky odpadních vod - Daniel Papák

Dodáváme domovní čistírny odpadních vod pro rodinné domy po celé ČR. Máme velký výběr různých typů čistíren, značky např. MICROCLAR AT6, TP-8EO, AS-VARIOcomp 5K, BIO CLEANER BC4.

Záhumenní 411, Kopřivnice

Mgr. Libor Korábečný

Naše firma nabízí služby montážní plošinou Avia MP-16. Plošina má dosah 16 metrů a je vhodná například na údržbu stromů, budov a jiné práce ve výškách.

Hostašovice 164, Nový Jičín 1

GLAS - EUROPLAST s.r.o

GLAS-EUROPLAST s. r. o. Příbor vyrábí a montuje plastová okna a dveře,garážová vrata,pojezdové brány

Štramberská 1589, Příbor

Jindřich Lukeš - LUKY

INSTALATÉRSTVÍ - dodávka a montáž, voda, topení, plyn, revize plynu, servis kotlů, projekty, solarní systémy, tepelná čerpadla, program: Zelená usporám, ekologické kotelny a vyměníkové stanice, podlahové a stěnové vytápění, rekonstrukce koupelen a bytových jader.

Sládkova 1531, Příbor

Krby Kamna Hodslavice

Krby, kamna, výměníky, tepelné systémy. Komíny, revize, poradenství. Projekty, dodávky, realizace. Zakázková výroba, kontejnery na dřevo, nářadí, výměníky, sporáky, krby, kamna krby teplovzdušné, teplovodní. ADURO, THORMA, NORDICA, JOTUL, MORSO, KOBOK, ABX

Hodslavice 275, Hodslavice

Pavel Štramberský

Prodej vnitřních, interierových dveří a obložkových zárubní, dveří posuvných, dveří protpožárních, požárních prosklených dveří a stěn, včetně zaměření, dopravy a odborné montáže.

Náměstí 34, Starý Jičín

Libor Bálek

Návrhy, realizace, rekonstrukce a údržba zahrad. Prodej okrasných rostlin a zahrádkářských potřeb.

K Nemocnici 1640/86, Nový Jičín

AC AERO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti zahradní a krajinné architektury. Zabýváme se projektováním, realizacemi i údržbou soukromých a veřejných objektů.

Ke Koupališti 944/15a, Odry

ASH SYSTÉM s.r.o.

Firma výrrábí a montuje horizontální a vertikální žaluzie,předokenních rolet, garážových vrat a okenních sítí. Montáž markýz a sekčních garážových vrat. Prodej materiálu na výrobu rolet a garážových vrat, okenních sítí, komponentů na horizontální a vertikální žaluzie a látek na vertikální žaluzie.

Místecká 1119, Příbor

Promont Door, s.r.o.

Firma PROMONT DOOR sro se zabývá prodejem a montáží garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran, automatických závor a dalšího příbuzného sortimentu.

Štefánikova 244/18a, Kopřivnice

Romotop, spol. s r.o.

Výroba a prodej - krbová kamna, kachlová kamna a krbové vložky, pískovcové krby Třískové obrábění na NC strojích Řezání laserem, vysekáván...

Komenského 325, Suchdol nad Odrou

C.A.R. LEŠENÍ s.r.o.

Firma nabízí profeisonální lešenářské služby - montáže, demontáže, pronájmy a dopravu lešení ve vlsatních vozech.

Kunín 251, Kunín

VFU Brno ŠZP Nový Jičín, středisko opravárenství a služeb

Opravy nákladních a osobních automobilů, traktorů a zemědělské techniky a pozemních a stavebních strojů. Opravy a seřizování vstřikovacích čerp...

E. Krásnohorské 178, Šenov u Nového Jičína

Pavel Knězek, s.r.o.

Výrobně-montážní firma otvorových výplní. V nabídce jsou plastová okna a dveře, venkovní a vnitřní parapety, stínící technika, sítě proti hmyzu a garážová vrata.

Martinská čtvrť 1711, Frenštát pod Radhoštěm

HPH SERVIS

Revize a opravy hasicích přístrojů a požárních hydrantů. Automobilová doprava, nákladní dodávka a montáž požárních dveří a stěn, aplikace protipožárních nátěrů, školení v oblasti PO a BP, vedení požární dokumentace a zpracování technických zpráv PO.

Kunín 182, Kunín

Multised, spol. s r.o.

Firma Multised spol. s r.o. se zabývá výrobou kancelářského sedacího nábytku. Profesionální technologické znalosti jsou základem při celkové výrobě. U sedacího nábytku je dbáno na kvalitu a zpracování finálních výrobků. Židle a křesla jsou konstruovány tak, aby umožňovaly pohodlné a zdravé sezení.

Dělnická 831/81, Kopřivnice

Pela CZ, a.s.

Nabízíme velkoobchod voda, topení, plyn, koupelny, dodávka kotlů, ohřívačů vody, radiátorů aj.

K Nemocnici 2133/104, Nový Jičín

PVC OKNA, s.r.o.

Výroba, nákup, prodej a případná montáž plastových oken a dveří. Nabídka německého profilového systému KÖMMERLING a kování SIEGENIA.

Školská čtvrť 354, Frenštát pod Radhoštěm

Sedia Prokop & Chodura, s.r.o.

Jsme předním výrobcem a prodejcem kancelářských židlí, kuchyňských židlí a konferenčních židlí v ČR.

Dukelská 231/1, Bílovec

Glas - Europlast, s.r.o.

Naše firma se zabývá výrobou a montáží plastových oken a dveří v širokém sortimentu rozměrů, tvarů a barev, včetně doplňků jako jsou vnitřn...

Místecká 1119, Příbor

Josef Souhrada

Realizace, servis a poradenské služby v oblasti bazénů, zastřešení bazénů a flitrace znasky DESJOYAUX.

Bystré 1581, Frenštát pod Radhoštěm

INTERNOVA MORAVA

Kompletní vybavení domů, bytů a nebytových prostor. Zakázková výroba bytového, kancelářského nábytku a vestavěných skříní, dodání a montáž dveřních křídel včetně zárubní a všech podlahových krytin. Prodejna nábytku a bytových doplňků, návrhy a grafické zpracování interiérů.

Suvorovova 982/58, Nový Jičín

SVOTA Europe, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem materiálů pro kontaktní zateplovací systémy a jejich doplňky, sádrokartonové systémy včetně příslušenství, hydroizolačních nopových fólií, parozábran aj., v rámci celé ČR.

Hukvaldská 1073, Příbor

 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?