Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Zakázkové krejčovství - Evženie Divinová

Zakázkové krejčovství Evženie Divinová - šití dámského a dětského oblečení na zakázku - těhotenská móda, společenská móda, nadměrné velikosti, sportovní móda. Šití bytového textilu na zakázku. Opravy a úpravy všech typů oděvů. Prodej hotového dětského a dámského oblečení.

Sedlnice 433, Sedlnice

Stříhání psů a koček- Salon Flíček, Studénka

Stříhání pejsků i kočiček dle standardu i přání zákazníka, klasické rozčesání dlouhosrstých plemen, rozčesání zaplstěných pejsků, trimov...

Butovická 331, Studénka

Ing.Miroslav KŘENEK

Odborné technické konzultace a poradenství v oboru průmyslových vyhrazených plynových zařízení (plynu), jejich kontroly a prohlídky, revize a zkoušky plynu, servis průmyslových plynových zařízení, školení a přezkoušení odborně způsobilých pracovníků obsluhy plynu, specializace na topný a technický plyn v průmyslu.

Luční 1338, P.O.Box 222, Valašské Meziříčí

Ing. Václav Socha

Výroba a prodej Štramberských uší naší babičky

Nádražní 167, Štramberk

VÁGNER výroba nábytku

Vyrábí kancelářský nábytek, kuchyně vč. spotřebičů, ložnice, postele, vestavěné skříně, atypické interiérové dveře, zakázková výroba nábytku, nábytek z masivu a dýhy pro náročné. Zajišťuje komplet realizace interiérů vč. návrhu, montáže.

Vlčovice 1, Kopřivnice

Spanas - výroba toaletního papíru

Zabýváme se výrobou jednovrstvého a dvouvrstvého recyklovaného toaletního papíru a papíru Jumbo. Dbáme na kvalitu a spokojenost zákazníka. Jsme ryze česká firma.

Heřmanice u Oder 27, Heřmanice u Oder

Pavel Štramberský

Prodej vnitřních, interierových dveří a obložkových zárubní, dveří posuvných, dveří protpožárních, požárních prosklených dveří a stěn, včetně zaměření, dopravy a odborné montáže.

Náměstí 34, Starý Jičín

GLAS - EUROPLAST s.r.o

GLAS-EUROPLAST s. r. o. Příbor vyrábí a montuje plastová okna a dveře,garážová vrata,pojezdové brány

Štramberská 1589, Příbor

PLAZMA-Výpalky s.r.o.

řezání CNC plazmou, tvarové výpalky z Fe, nerezu, Al. Kompletace svářením, zámečnické práce, výroba ocelových konstrukcí, mříží, zábradlí , schodišť, balkónů, atd. Krácení profilů kulatin pásovou pilou, ohýbání plechů.

Bartošovice 21, Bartošovice

Multised, spol. s r.o.

Firma Multised spol. s r.o. se zabývá výrobou kancelářského sedacího nábytku. Profesionální technologické znalosti jsou základem při celkové výrobě. U sedacího nábytku je dbáno na kvalitu a zpracování finálních výrobků. Židle a křesla jsou konstruovány tak, aby umožňovaly pohodlné a zdravé sezení.

Dělnická 831/81, Kopřivnice

Porgest, a.s.

Naše společnost vznikla v roce 1997 zápisem do Obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 54824 dnem 6. 11. 1997. Do rok...

Slovanská 1526/38, Nový Jičín

ASH SYSTÉM s.r.o.

Firma výrrábí a montuje horizontální a vertikální žaluzie,předokenních rolet, garážových vrat a okenních sítí. Montáž markýz a sekčních garážových vrat. Prodej materiálu na výrobu rolet a garážových vrat, okenních sítí, komponentů na horizontální a vertikální žaluzie a látek na vertikální žaluzie.

Místecká 1119, Příbor

Pavel Knězek, s.r.o.

Výrobně-montážní firma otvorových výplní. V nabídce jsou plastová okna a dveře, venkovní a vnitřní parapety, stínící technika, sítě proti hmyzu a garážová vrata.

Martinská čtvrť 1711, Frenštát pod Radhoštěm

LARI CZ

Dodáváme dávkovače na mýdlo, zásobníky na ručníky a toaletní papír, osvěžovače vzduchu, ubrousky, průmyslové utěrky, úklidové vozíky, sáčky, pytle, chemie a desinfekční prostředky.

Dukelská 400, Šenov u Nového Jičína

Ing. Jiří Toman

Dovoz, částečné zpracování a prodej známých značek jako je Adidas, Nike, Fila, Reebok, Puma, Next, Umbro, Head, George, Everlast, Diesel, Majestics, se...

Beskydská 319, Nový Jičín

Romotop, spol. s r.o.

Výroba a prodej - krbová kamna, kachlová kamna a krbové vložky, pískovcové krby Třískové obrábění na NC strojích Řezání laserem, vysekáván...

Komenského 325, Suchdol nad Odrou

Gerlich Odry, s.r.o.

Výroba dětských hřišť, loutek a loutkových divadel, dřevěných hraček a her. Dále nabízíme služby v oblasti zakázkové výroby vybavení pro byt, dům a zahradu. Firmám nabízíme možnost náhradního plnění.

Ke koupališti 370/15, Odry

Kon - kys, s.r.o.

Firma vyrábí vysokofrekvenčním a horkovzdušným svařováním autoplachty, plachty, banery, transparenty, krycí plachty, stany, haly, párty stany, stánk...

Sportovní 704, Mořkov

PVC OKNA, s.r.o.

Výroba, nákup, prodej a případná montáž plastových oken a dveří. Nabídka německého profilového systému KÖMMERLING a kování SIEGENIA.

Školská čtvrť 354, Frenštát pod Radhoštěm

DENAS COLOR

Vyrábíme vodou ředitelné barvy, lepidla, tmely.

Sokolovská , Bílovec

Glas - Europlast, s.r.o.

Naše firma se zabývá výrobou a montáží plastových oken a dveří v širokém sortimentu rozměrů, tvarů a barev, včetně doplňků jako jsou vnitřn...

Místecká 1119, Příbor

AK 1324, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

Butovická 317, Studénka

Obrábění, s.r.o.

Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení a obrážení kovových součástí, včetně zajištění materiálu, tepelného zpracování a povrchových úprav.

Komenského 146, Klimkovice

Motor - Gear, s.r.o.

Prodej elektromotorů, převodovek a kompletních pohonů. Návrhy řešení pohonu podle zadaných parametrů. Nestandardní příslušenství a provedení pohonů podle požadavku. Záruční a pozáruční servis. Servisní výjezdy, provozní údržba pohonů.

Martinská čtvrť 1800, Frenštát pod Radhoštěm

Promont Door, s.r.o.

Firma PROMONT DOOR sro se zabývá prodejem a montáží garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran, automatických závor a dalšího příbuzného sortimentu.

Štefánikova 244/18a, Kopřivnice

ROLOFOL

Společnost ROLOFOL s.r.o. byla založena v roce 2001. Sídlo společnosti se nachází v obci Bordovice nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm, kde také najdem...

Bordovice 9, Bordovice

VFU Brno ŠZP Nový Jičín, středisko opravárenství a služeb

Opravy nákladních a osobních automobilů, traktorů a zemědělské techniky a pozemních a stavebních strojů. Opravy a seřizování vstřikovacích čerp...

E. Krásnohorské 178, Šenov u Nového Jičína

KASST kartonáž Studénka

Vyrábíme kancelářské potřeby z papíru a lepenky. Pákové pořadače různých druhů, potahů a velikostí, archivní pořadače, kroužkové pořadače, všechny druhy rychlovazačů. Pořadače na DVD.

Poštovní 771, Studénka

Autoplachty Fišer, s.r.o.

Vyrábíme autoplachty na automobily, návěsy, přívěsné vozíky - celosvařované, se shrnovací střechou. Dodáváme veškeré příslušenství k plachtám. Plátěné střechy, plachty pro reklamní účely, na kontejnery, závěsové, krycí. Plachtové haly, párty stany.

Masarykova 392, Fulnek

Isabel

Výroba a prodej dámského luxusního spodního prádla a plavek zn.Isabel.Možnost internetového prodeje,široká paleta velikostí a barev.

Duhová 1461/16, Kopřivnice

GALIA

Zaměření na výrobu a prodej sedacího a bytového nábytku.

Štefánikova 117/29, Kopřivnice

Zdeněk Tihelka - Prospekta

Nabídka ocelových konstrukcí, vazníků, plošin, opláštění a zastřešení budov.Vzduchotechnika.

Nový Jičín-Bludovice 135, Nový Jičín

Toys-Šerý

Nabídka dětského zboží,hraček a her.

Štefánikova 220/24, Kopřivnice

MAYER CZ, spol. s r.o.

Výroba a prodej značkových židlí a křesel pro náročné, výhradní zastoupení německého výrobce Mayer Sitzmöbel a italské firmy Mobilex. Specializ...

B. Martinů 1885/2, Nový Jičín

Antonín Orlita - ORLANT

Výroba a prodej kovových součástí pro použití ve strojírenství.

Štefánikova 1163/12, Kopřivnice

Art Beton, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme zámkovou dlažbu v barvách dle přání zákazníka, umělý kámen, krby. Zahradní architektura - vázy, nášlapy, ploty, bazény - bazénové lemy, ping-pongové stoly, stojánky na kolo, hrobové desky. Výrobu provádíme též na zakázku.

Životice u Nového Jičína 108, Životice u Nového Jičína

Petr Kocián

Nabídka učebnic vhodných pro výuku anglického jazyka na základních školách a audio kazet

Revoluční 1047/14, Nový Jičín

Magdalena Segeťová

Renovace a barevná úprava van a umyvadel bez bourání, výměny a poškození obkladů, odpadu, prachu, hluku a dalších výdajů spojených s výměnou vany

Jubilejní 590/8, Nový Jičín

Helicopter, s.r.o.

Nabízíme komplexníslužby v oblasti výroby letecké techniky včetně údržby a oprav.

Poštovní 515, Studénka

Radim Viliš - Nika

Výrobce reklamních a upomínkových předmětů.

Smetanova 771, Studénka

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?