Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

Lubomír Fuňák - Profis studio

Provádíme dekorační úpravy interiérů, návrhy a 3D vizualizace, malování bytů i nebytových prostor, lepení tapet, prodej tapet, lakýrnické práce

Fučíkova 1333, Příbor

Networ production

Jsme umělecká, produkční a reklamní agentura. Zajistíme a zorganizujeme nejen koncerty, párty, festivaly, ale také firemní akce a večírky, či soukromé narozeniny. Snažíme se býti vždy popředu před konkurencí a jsou k tomu také postavené ceny našich služeb. Levnější už snad nikde nenajdete.

Závišice 340, Závišice

Tomáš Krecl - Prodej čerpadel

Prodej a opravy vodních, ponorných čerpadel do studní a vrtů, kalových a oběhových čerpadel, tlakových a expanzních nádob, kompletních domácích vodáren včetně veškerého příslušenství a náhradních dílů k čerpadlům. Nabídka záručního i pozáručního servisu. Dále prodej fitinků, zahradních hadic, PE a PPR trubek

Karla Čapka 58 , Příbor

Ing.Miroslav KŘENEK

Odborné technické konzultace a poradenství v oboru průmyslových vyhrazených plynových zařízení (plynu), jejich kontroly a prohlídky, revize a zkoušky plynu, servis průmyslových plynových zařízení, školení a přezkoušení odborně způsobilých pracovníků obsluhy plynu, specializace na topný a technický plyn v průmyslu.

Luční 1338, P.O.Box 222, Valašské Meziříčí

ENERGO.TYM.cz

Energetika budov - zpracujeme energetický audit, průkaz energetické náročnosti budovy, štítek, posudek, studii. Odborné návrhy variant zateplení domu, projekty zateplení. Dotační poradenství. Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Schalek.

A.Dvořáka 709, Studénka

NET - Elektro.cz

E-shop s velkým výběrem domácích elektrospotřebičů. Vysoká kvalita za skvělé ceny, prodej spotřebičů světových značek i domácích výrobců. Krátké dodací lhůty. Nabízíme např.: vysavače, žehličky, mikrovlnné trouby, vařiče, pekárny, mixéry, šlehače apod.

Alšova 1139, Kopřivnice

Jindřich Lukeš - LUKY

INSTALATÉRSTVÍ - dodávka a montáž, voda, topení, plyn, revize plynu, servis kotlů, projekty, solarní systémy, tepelná čerpadla, program: Zelená usporám, ekologické kotelny a vyměníkové stanice, podlahové a stěnové vytápění, rekonstrukce koupelen a bytových jader.

Sládkova 1531, Příbor

Mgr. Libor Korábečný

Naše firma nabízí služby montážní plošinou Avia MP-16. Plošina má dosah 16 metrů a je vhodná například na údržbu stromů, budov a jiné práce ve výškách.

Hostašovice 164, Nový Jičín 1

PZK servis, s.r.o.

*nákup a prodej pohledávek a závazků *ekonomické poradenství

Sadová 1247, Příbor

VVM - IPSO, s.r.o.

Vybavení průmyslových prádelen a chemických čistíren malé i velké kapacity. Nabídka servisních služeb a vypracování projektů. Zajišťujeme provoz prádelny a mandlovny.

Opavská 569, Fulnek

HPH SERVIS

Revize a opravy hasicích přístrojů a požárních hydrantů. Automobilová doprava, nákladní dodávka a montáž požárních dveří a stěn, aplikace protipožárních nátěrů, školení v oblasti PO a BP, vedení požární dokumentace a zpracování technických zpráv PO.

Kunín 182, Kunín

Primus CE, s.r.o.

Výrobce praček a myček pro domácnost. Společnost mimo jiné vyrábí průmyslové prádelenské stroje pro hotely, restaurace, nemocnice, sanatoria, mincovníkové prádelny a komerční prádelny.

Místecká 1116, Příbor

Prodejní automaty MIXA VENDING s.r.o.

Společnost MIXA zahájila svou činnost v oblasti vendingu (provozování prodejních a nápojových automatů) v roce 1993, kdy v oblasti Novojičínska zača...

Jugoslávská 1809/23, Nový Jičín

Multised, spol. s r.o.

Firma Multised spol. s r.o. se zabývá výrobou kancelářského sedacího nábytku. Profesionální technologické znalosti jsou základem při celkové výrobě. U sedacího nábytku je dbáno na kvalitu a zpracování finálních výrobků. Židle a křesla jsou konstruovány tak, aby umožňovaly pohodlné a zdravé sezení.

Dělnická 831/81, Kopřivnice

LARI CZ

Dodáváme dávkovače na mýdlo, zásobníky na ručníky a toaletní papír, osvěžovače vzduchu, ubrousky, průmyslové utěrky, úklidové vozíky, sáčky, pytle, chemie a desinfekční prostředky.

Dukelská 400, Šenov u Nového Jičína

Sedia Prokop & Chodura, s.r.o.

Jsme předním výrobcem a prodejcem kancelářských židlí, kuchyňských židlí a konferenčních židlí v ČR.

Dukelská 231/1, Bílovec

Motor - Gear, s.r.o.

Prodej elektromotorů, převodovek a kompletních pohonů. Návrhy řešení pohonu podle zadaných parametrů. Nestandardní příslušenství a provedení pohonů podle požadavku. Záruční a pozáruční servis. Servisní výjezdy, provozní údržba pohonů.

Martinská čtvrť 1800, Frenštát pod Radhoštěm

ZEMAN ART, s.r.o.

Ofsetová tiskárna s vybavením tiskárny Heidelberg. Nabízíme plnobarevný tisk do formátu B2, vazba V1, V2, výsek, reklamní předměty. Vytiskneme leták, plakát, katalog, kalendář, obal. Grafické návrhy, web design. Reklama 3D z polystyrenu, polepy.

Mošnov 330, Mošnov

ELEKTROPOHONY, spol. s r.o.

Dodávka pohonářské techniky jako jsou frekvenční měniče Yaskawa, servopohony, servomotory, bezpřevodové stroje, asynchronní motory, převodovky, pák...

Závodí 234, Frenštát pod Radhoštěm

AXIMA MORAVA s.r.o.

Provádíme zastoupení firem Weinig, Grecon, Dimter a Raimann na Moravě, Bruks, Klöckner, Möhringer, Stegherr, Gold. Prodáváme dřevoobráběcí stroje pro hoblování, profilování, rozmítání, cinkování, lepení a lisování masivního dřeva, výrobu oken.

Kadláčkova 894/17, Kopřivnice

ŠMID DESIGN, s.r.o.

Návrh a realizace atypických i typových interiérů, kuchyňských linek, nábytku a příslušenství vč. dodávky

Vřesinská 25, Klimkovice

KASST kartonáž Studénka

Vyrábíme kancelářské potřeby z papíru a lepenky. Pákové pořadače různých druhů, potahů a velikostí, archivní pořadače, kroužkové pořadače, všechny druhy rychlovazačů. Pořadače na DVD.

Poštovní 771, Studénka

VPAZ, s.r.o.

Zakázková výroba přípravků a zařízení z kovu. Obrábění, výroba zařízení pro strojní průmysl, montáže, šamotářské práce a soustružení.

Štefánikova 1163/12, Kopřivnice

Service pallet s.r.o.

Naše společnost je výrobcem a opravcem palet v ČR. Zkušenosti v oboru od roku 1994. Nabízíme opravy palet EUR u zákazníka. Dále prodáváme Gitterboxy různých velikostí, nové i použité, paletové ohrádky, kontejnery, swings bedny i plastové palety.

Paletarna Drnholec 1, Kopřivnice-Lubina

MAYER CZ, spol. s r.o.

Výroba a prodej značkových židlí a křesel pro náročné, výhradní zastoupení německého výrobce Mayer Sitzmöbel a italské firmy Mobilex. Specializ...

B. Martinů 1885/2, Nový Jičín

CIRRUS CZ, a.s.

Konzultace v oblasti exportu, poradenství, obchodní zprostředkování a marketingové služby v oblasti zahraničního obchodu, vyhledávání partnerů a di...

Sokolovská 393/3, Kopřivnice

Bohumír Goch - GOSS

Zajišťujeme výrobu, prodej, montáž, servis autoklimatizací zn. KONVEKTA, SÜTRAK, DIAVIA, WEBASTO, ALEX, BOCK pro autobusy, nákladní vozidla, zemědělskou a vojenskou techniku, stavební stroje, kolejová a sanitní vozidla. Dodávky a opravy kompresorů.

Martinská čtvrť 1782, Frenštát pod Radhoštěm

ALS Agro, a.s.

Prodáváme traktory a ostatní zemědělskou techniku. Poskytujeme servis a prodej náhradních dílů. Zajišťujeme financování zemědělské a stavební t...

Sedlnice 444, Sedlnice

Radomír Bača

Nabídka zprostředkování služeb v oblasti velkoobchodu a poradenské činnosti.

A. Dvořáka 711, Studénka

ATS aplikované technické systémy, s.r.o.

Řešení pro průmyslovou a procesní automatizaci a uživatele informačních technologií po celém světě. ATS nabízí odborníky pro nepřetržitou podporu automatizačních systémů se zkušenostmi z urychlování a vylepšování výrobních a řídících procesů a zavádění a odlaďování nových technologií.

Masarykovo nám. 30/18, Nový Jičín

Zdeněk Pavelka

Služby v oblasti zprostředkování a zastupování zákazníků v jednáních s dodavateli.

Gregorova 1484/20, Nový Jičín

Ing. Jindřich Drejsl

Poskytování poradenských služeb v oblasti odpadového hospodářství a zajištění legislativních povinností při nakládání a produkci odpadů.

Butovická 49, Studénka

Ing. Pavel Lazecký

finanční poradenství, zajišťování a správa finančních prostředků pro cílové zájemce

Mírová 623, Studénka-Butovice

Laboratoř MORAVA, s.r.o.

Provádíme analýzy, rozbory, měření kvality, kontaminace, znečištění, škodlivin, půdy, zemin, vody, pitné, povrchové, podzemní a ke koupání. Odpadů, kalů z ČOV

Butovická 828, Studénka-Butovice

Věra Šobichová - Cobi

Poskytování služeb v oblasti reklamy a propagace.

Jiráskova 656, Studénka

Petr Pecha - Propis

Tiskařská činnost

Máchova 1219/15, Nový Jičín

MUDr. Miroslav Kobsa - Mako

Podnikatelské,finační,oragnizační poradenství

Dlouhá 1968/20, Nový Jičín

Lignum Parket, spol. s r.o.

Manažerské poradenství pro podnikatele

Sokolovská 731/18, Nový Jičín

Rhodentia, s.r.o.

Služby v oblasti protipožární ochrany.

Jeseník nad Odrou-Hrabětice 310, Jeseník nad Odrou

Aleš Lowak - tiskové potřeby

Nabídka tiskových potřeb.

K Nemocnici 769/64, Nový Jičín

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?